Ansatte i kulturskolen

Innhold

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

hva forsøkte du å finne?


 
Navn Instrument Telefon Epost
Amund Oserud Bentzen Kultursjef 412 67 838 aob@gjerdrum.kommune.no

Torill  Sæterstad                                                                

 

Kulturskolerektor

66 10 60 00

405 36 200

torill.saterstad@gjerdrum.kommune.no
Anne May Hopland Piano 977 73 245 amhop@online.no
Polina Pedersen Piano 934 36 097 polina.pedersen@yahoo.no
Grethe Kristine Grindhaug (permisjon) Sang 402 17 941 grethegrindhaug@hotmail.com
Elisabeth Hamersbøen Rustad (vikar) Sang 952 39 330
elis_83@yahoo.com
Kristin Laberg Visuell kunst 901 27 236 krlaberg@gmail.com
Sarina Ernstsen Teater 922 52 298 sarina74@gmail.com
Thomas Szabo Varkøy Gitar/bass 952 74 425 szabojazz@gmail.com
Camilla Neegaard Haugo Dans 456 13 602 hcn.post@gmail.com
Frank Bastrup Moen Messing +45 217 08 625 frank_b_olsen@hotmail.com
Asle Fjeldstad (permisjon) Slagverk 909 90 175 aslefjeldstad@gmail.com
Eirik Kråkenes Gitar/bass 959 43 985 e_krakenes@hotmail.com

Raymond Storaunet Lavik (vikar)                                                    

Slagverk 917 30 357 rslavik@online.no 

Synnøve Sætre                                                                      

Barnehagekor/sang 452 95 098  synnovec3@yahoo.no

Carin Funseth Muren                                  

Allegro og kulturkarusell 467 95 145  cfunseth@hotmail.com
Natalia Samborska Treblås 468 33 209 n.samborska@gmail.com

Publisert: 18.01.2017 09:52:21
Sist endret: 18.01.2017 09:52